SPINDER TX3 LED | Nowość 2026 składany bagażnik na hak
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Spinder TX3 LED - solidna, nowoczesna platforma na hak stworzona do bezpiecznego transportu aż 3 rowerów.
To naturalne rozwinięcie kultowego modelu TX2, ale bez kompromisów związanych z dostawką. Tutaj trzeci rower ma swoje pełnoprawne stanowisko, dlatego TX3 LED świetnie sprawdzi się przy rodzinnych wyjazdach.
Spinder TX3 LED – trzeci rower bez ograniczeń dostawki
Największą przewagą modelu TX3 LED jest fabryczna konstrukcja przygotowana od razu pod 3 rowery. W porównaniu do rozwiązania TX2 z adapterem na trzeci rower nie mamy tutaj typowych ograniczeń dostawki, takich jak niższa dopuszczalna masa trzeciego roweru czy mniejszy rozstaw osi. Spinder TX3 LED oferuje pełne stanowisko dla pełnoprawnego trzeciego roweru, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza przy przewozie większych rowerów trekkingowych, MTB oraz e-bike’ów.
Spinder TX3 LED został zaprojektowany z myślą o prostym, szybkim i wygodnym użytkowaniu. Odchylana konstrukcja umożliwia dostęp do bagażnika samochodu nawet po zamontowaniu rowerów. Po zakończonej podróży bagażnik można złożyć, co ułatwia jego przechowywanie w garażu, piwnicy lub bagażniku auta.
Spinder TX3 LED posiada 4 kółka dla wygodnego przemieszczania z samochodu do garażu
ajważniejsze cechy Spinder TX3 LED:
- transport 3 rowerów
- ładowność do 60 kg,
- odpowiedni do rowerów elektrycznych,
- odchylana konstrukcja ułatwiająca dostęp do bagażnika auta,
- składana budowa ułatwiająca przechowywanie,
- solidna konstrukcja z aluminium i powlekanej stali,
- maksymalny rozstaw osi roweru do 135 cm,
- maksymalna szerokość opony do 80 mm,
- gwarancja producenta 3 lata.